Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Siemens

Siemens TP515R01 EQ500 Classic Volautomatische Koffiemachine

De Siemens TP515R01 EQ500 Classic Volautomatische Koffiemachine gebruikt slimme functies voor een geweldige smaak: de oneTouch doubleCup-functie voor verschillende koffiespecialiteiten, waaronder melkspecialiteiten. De belangrijkste kenmerken op een coffeeSelect Display: koffie- en melkspecialiteiten kunnen eenvoudig geselecteerd en bereid worden door het aanraken van…

Bekijk alle details ↓
€ 779,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Pompdruk15 bar
netto breedte26.5 cm
netto hoogte37.3 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

De Siemens TP515R01 EQ500 Classic Volautomatische Koffiemachine gebruikt slimme functies voor een geweldige smaak: de oneTouch doubleCup-functie voor verschillende koffiespecialiteiten, waaronder melkspecialiteiten.

De belangrijkste kenmerken op een 

  • coffeeSelect Display: koffie- en melkspecialiteiten kunnen eenvoudig geselecteerd en bereid worden door het aanraken van de sensorvelden
  • Elke koffiespecialiteit met een druk op de knop – zelfs twee melkspecialiteiten tegelijkertijd met de oneTouch DoubleCup functie
  • Perfect melkschuim met de cappuccinatore, voor de liefhebber van koffiespecialiteiten met melk. En makkelijk schoon te make dankzij autoMilk Clean
  • Gemakkelijk onderhoud en reiniging zijn beide gegarandeerd dankzij de opening aan de voorkant van het apparaat
  • Twee maal- en zetprocessen voor extra sterke koffie, minder bittere en geen onaangename nasmaak
Specificaties +
Merk

Siemens

Pompdruk

15 bar

netto breedte

26.5 cm

netto hoogte

37.3 cm

Waterreservoir

1.9 l.

Bonenhouder

270g

Maalgraad instelbaar

Ja

Geschikt voor 1 of 2 kopjes

Ja

Instelbare zettemperatuur

Ja

netto gewicht

8.3 kg

netto diepte

44.8 cm

Cappuccino

Ja

Latte Macchiato

Ja

Cafe Latte

Ja

Spoelprogramma

Ja

Uitneembare zetgroep

Ja

Automatische reiniging en ontkalken

Ja

Koffie volautomaat

Ja

Melkschuim uitvoering

Cappuccinatore

Afneembaar

Ja

Display

Ja

Vak voor gemalen koffie

Ja

In hoogte verstelbare schenktuit

Ja

Taal display instelbaar

Ja

Geschikt voor het gebruik van waterfilters

Ja

Artikelnummer
NL-04242003927427
EAN / GTIN
4242003927427
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie