Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Dyson

Dyson PencilWash Elektrische Vloerreiniger

Deze Dyson PencilWash Elektrische Vloerreiniger is een lichtgewicht van maar 380 gram in de hand. Zelfrijdend, zelfreinigend en verwijdert zowel nat als droog vuil.

Bekijk alle details ↓
€ 199,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Gebruiksduurtot 30 minuten
bruto breedte27.4 cm
bruto hoogte15.2 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Dyson PencilWash Elektrische Vloerreiniger is een lichtgewicht van maar 380 gram in de hand. Zelfrijdend, zelfreinigend en verwijdert zowel nat als droog vuil. 

Hygiënisch reinigen, vlekken verwijderen, snel drogen – in Dyson’s slankste ontwerp!

64.000 microvezelfilamenten
Een absorberende roller wast krachtig natte gemorste vloeistoffen en vlekken weg, terwijl tegelijkertijd droog stof en vuil wordt verwijderd.

Automatische vuilafzuiging
Vuil water en afval worden bij elke rotatie van de roller verwijderd.

Acht bevochtigingspunten
De roller wordt op acht punten continu bevochtigd met schoon water, wat zorgt voor een gelijkmatige dekking van begin tot eind.

Schoonwaterreservoir bij de vloerzuigmond
300 ml om 100 m² te bedekken. Opgeslagen bij de voet, niet bij de handgreep, voor optimale balans en controle.

Ultraslanke, lichte handgreep
Met een diameter van slechts 38 mm voelt de ergonomische handgreep licht aan in de hand en stuurt hij natuurlijk met een eenvoudige draai.

Laagprofielontwerp. Kantelt 170° achterover.
Maak schoon onder lage meubels en in smalle ruimtes, zonder in te leveren op prestaties.

Gemotoriseerde borstel
Een krachtige motor laat de roller draaien voor een soepele, zelfaangedreven beweging – moeiteloos en vloeiend.

Flexibele hals. Draait moeiteloos.
Navigeer soepel en gecontroleerd rond tafelpoten en obstakels.

4-cellige lithium-ionbatterij
Gebruiksduur van 30 minuten.

Led-scherm
Toont zuigkrachtstanden, acculading en onderhoudsmeldingen. Zodat je op de hoogte blijft.

Twee zuigkrachtstanden
Standaard: de standaardstand voor dagelijkse reiniging van harde vloeren, aangeduid met één waterdruppelpictogram. 
MAX: voor het plaatselijk reinigen van vlekken, aangeduid met twee waterdruppelpictogrammen.

Compacte opslag
Een oplaadstation voor de steel, een clip-on lekbak voor de vloerzuigmond. Slank en gemakkelijk op te bergen.

Specificaties +
Merk

Dyson

Gebruiksduur

tot 30 minuten

bruto breedte

27.4 cm

bruto hoogte

15.2 cm

bruto diepte

76.6 cm

bruto gewicht

4.56 kg

Standen

2

netto breedte

19.8 cm

netto hoogte

115.5 cm

netto gewicht

2.1 kg

netto diepte

26.7 cm

Accu nat/droog stofzuiger

Ja

Electro borstel

Ja

Artikelnummer
NL-05025155139257
EAN / GTIN
5025155139257
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie