Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

De'Longhi

DeLonghi EXAM420.55.GR Rivelia Start Volautomatische Koffiemachine

Deze DeLonghi EXAM420.55.GR Rivelia Start Volautomatische Koffiemachine in de mooie kleur jade groen is ontworpen om je keuken om te toveren tot jouw stijlvol thuiscafé. Dankzij het BeanSwitch System ontdek je eenvoudig nieuwe koffiebonen wanneer je maar wilt.

Bekijk alle details ↓
€ 649,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Pompdruk15 bar
netto breedte24.5 cm
netto hoogte38.5 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze DeLonghi EXAM420.55.GR Rivelia Start Volautomatische Koffiemachine in de mooie kleur jade groen is ontworpen om je keuken om te toveren tot jouw stijlvol thuiscafé. 

Dankzij het BeanSwitch System ontdek je eenvoudig nieuwe koffiebonen wanneer je maar wilt.

De machine beschikt over 10 recepten die je rechtstreeks selecteert via het intuïtieve touch-bedieningspaneel. Kies uit krachtige espresso’s, romige latte macchiato’s, ColdBrew of Ijskoffies.

Geniet van perfect, zijdezacht melkschuim met De’Longhi’sLatteCremaTechnology: schuimt de melk automatisch op tot jouw favoriete textuur en temperatuur.

Upgrade je Rivelia Start met de LatteCremaCool karaf. De machine ontgrendelt automatisch 4 koude melk-recepten wanneer je de LatteCremaCool karaf aan de machine koppelt (apart verkrijgbaar).*

  • Geniet met één druk op de knop van 10 koffie-en melkrecepten, inclusief ColdBrew en IcedEspresso
  • Breid je machine uit met 4 koude melkrecepten door de LatteCremaCool kit (apart verkrijgbaar)
  • Switch gemakkelijk tussen verschillende (decafé) koffiebonen door het BeanSwitch System.
  • Bedien de machine via een groot, intuïtief touch-bedieningspaneel met gekleurde iconen.
  • Pas je drankje eenvoudig aan met 3 intensiteitsniveaus, een programmeerbare grootte en 3 temperatuurinstellingen.
  • Voeg een extra cafeïne-boost toe met de ‘Extra shot’-functie.
  • Geniet van versgemalen koffie dankzij de geïntegreerde koffiemolen met 13 maalstanden.
  • Gemakkelijk onderhoud dankzij de koffiedikbak voor 10 koffiepucks, het automatische reinigingssysteem van de LatteCrema, de uitneembare zetgroep (inclusief meegeleverde reinigingstabletten) en het gemakkelijk toegankelijke, externe waterreservoir.
Specificaties +
Merk

De'Longhi

Pompdruk

15 bar

netto breedte

24.5 cm

netto hoogte

38.5 cm

Waterreservoir

1.4 l.

Bonenhouder

250g

Maalgraad instelbaar

Ja

bruto breedte

31 cm

bruto hoogte

48 cm

bruto diepte

51 cm

bruto gewicht

9 kg

netto gewicht

9.449 kg

netto diepte

43 cm

Cappuccino

Ja

Latte Macchiato

Ja

Uitneembare zetgroep

Ja

Koffie volautomaat

Ja

Afneembaar

Ja

Display

Ja

Vak voor gemalen koffie

Ja

In hoogte verstelbare schenktuit

Ja

(#g)

250g

Geïntegreerd melkreservoir

Ja

Cold Brew

Ja

Artikelnummer
NL-08004399037540
EAN / GTIN
8004399037540
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie