Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Dyson

Dyson AM12 Cool CF1 Ventilator

Deze Dyson AM12 Cool CF1 Ventilator met bladloze Air Multiplier™‑technologie zorgt voor een krachtige, gelijkmatige luchtstroom van 27 liter per seconde, terwijl hij tegelijk fluisterstil blijft. Met de handmatige kanteling en oscillatie richt je de luchtstroom eenvoudig precies daar waar je die nodig hebt.Het bladloze

Bekijk alle details ↓
€ 275,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
TafelventilatorJa
bruto breedte42.2 cm
bruto hoogte17.6 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Dyson AM12 Cool CF1 Ventilator met bladloze Air Multiplier™‑technologie zorgt voor een krachtige, gelijkmatige luchtstroom van 27 liter per seconde, terwijl hij tegelijk fluisterstil blijft. Met de handmatige kanteling en oscillatie richt je de luchtstroom eenvoudig precies daar waar je die nodig hebt.Het bladloze ontwerp maakt de Dyson Cool CF1 niet alleen veilig voor kinderen en huisdieren, maar ook bijzonder makkelijk schoon te maken. Geen ronddraaiende bladen, geen roosters – alleen een efficiënte, constante luchtstroom via de lus.

Koelt snel
Luchtstroom van 370 liter per seconde. De gepatenteerde Air Multiplier™ technologie versterkt de omringende lucht tot 13 keer, voor een krachtige luchtstroom die je snel verkoelt.

Stil, zelfs op vol vermogen
Akoestisch ontworpen motorbehuizing met Helmholtz-geluiddemper.

Geen bladen. Geen schokkerige luchtstroom
Ringvormige opening versnelt lucht, zuigt omgevingslucht aan om de verspreiding van een vloeiende en krachtige luchtstroom mogelijk te maken.

Eenvoudig schoon te maken
Geen lastige roosters om te verwijderen of stoffige bladen, alleen even snel afnemen met een doekje.

Veilig. Geen snel draaiende bladen
In tegenstelling tot traditionele ventilatoren met bladen, veilig voor jou en je gezin.

Slaapstand
Fluisterstil met een volume van slechts 29 dB. En met een gedimd scherm voor een comfortabele nachtrust.

Energiezuinig
De borstelloze gelijkstroommotor is energiezuinig en verbruikt slechts 30 watt bij een maximale ventilatorsnelheid.

Kantelt en oscilleert
Een reeks oscillatiehoeken en handmatige kanteling. Draait rond zijn eigen zwaartepunt, blijft staan zonder vastgeklemd te hoeven worden voor nauwkeurige koeling, waar je ook bent.

Specificaties +
Merk

Dyson

Tafelventilator

Ja

bruto breedte

42.2 cm

bruto hoogte

17.6 cm

bruto diepte

39.4 cm

bruto gewicht

3.22 kg

Watt

30

Afstandsbediening

Ja

Display

Ja

Instellingen

10

Ventilatie zonder rotorbladen

Ja

geluidsniveau

29 dB[A] re 1 pW

netto breedte

14.7 cm

netto hoogte

55 cm

netto gewicht

1.8 kg

netto diepte

35.5 cm

Artikelnummer
NL-05025155115398
EAN / GTIN
5025155115398
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie