Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Dyson

Dyson Hot+Cool HF1 Remote Link Pre-heat verwarmings- en verkoelingsventilator

Deze Dyson Hot+Cool HF1 Remote Link Pre-heat verwarmings- en verkoelingsventilator is Dysons stilste en krachtigste verwarming en koelventilator. Verwarmt je hele kamer tot 20% sneller en koelt je voor comfort het hele jaar door.

Bekijk alle details ↓
€ 429,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Standen10
bruto breedte22.6 cm
bruto hoogte18.4 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Dyson Hot+Cool HF1 Remote Link Pre-heat verwarmings- en verkoelingsventilator is Dysons stilste en krachtigste verwarming en koelventilator. Verwarmt je hele kamer tot 20% sneller en koelt je voor comfort het hele jaar door.

Verwarm je kamer vooraf en bedien het apparaat overal vandaan met de MyDyson™-app. Tot 30% efficiënter dan een verwarming zonder thermostaatregeling².

Veilig, zonder blootliggende verwarmingselementen, en fluisterstil met slechts 26 dB. Afstandsbediening inbegrepen.

Specificaties +
Merk

Dyson

Standen

10

bruto breedte

22.6 cm

bruto hoogte

18.4 cm

bruto diepte

64.6 cm

bruto gewicht

3.88 kg

Afstandsbediening

Ja

Timer

Ja

Display

Ja

netto breedte

15.2 cm

netto hoogte

58.5 cm

netto gewicht

2.588 kg

netto diepte

11.5 cm

Luchtkoeler

Ja

Artikelnummer
NL-05025155111918
EAN / GTIN
5025155111918
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie