Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Philips

Philips EP2339/40 2300 Serie LatteGo Volautomatische Koffiemachine

Deze Philips EP2339/40 2300 Serie LatteGo Volautomatische Koffiemachine bereidt automatisch zijdezacht melkschuim voor je melkkoffies, is eenvoudig te installeren en kan in slechts 10 seconden* worden gereinigd. Geniet van 4 drankjes met één druk op de knop, met de perfecte crèmelaag, aroma en temperatuur.

Bekijk alle details ↓
€ 509,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Pompdruk15 bar
netto breedte24.6 cm
netto hoogte43.3 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Philips EP2339/40 2300 Serie LatteGo Volautomatische Koffiemachine bereidt automatisch zijdezacht melkschuim voor je melkkoffies, is eenvoudig te installeren en kan in slechts 10 seconden* worden gereinigd. Geniet van 4 drankjes met één druk op de knop, met de perfecte crèmelaag, aroma en temperatuur.  De simpelste manier om te genieten van koffie met verse bonen.

Geniet van 4 warme drankjes met één druk op de knop
Geniet van 4 populaire koffierecepten: van klassieke espresso, gewone zwarte koffie tot cappuccino, met de perfecte crema, aroma en temperatuur. Heet water voor thee is ook beschikbaar.

Gemakkelijk koffie selecteren en aanpassen
Selecteer eenvoudig uw favoriete dranken dankzij het moderne aanraakdisplay met gekleurde pictogrammen. Pas uw koffie aan op uw manier met de My Coffee Choice-functie: kies uw favoriete koffiesterkte, -hoeveelheid en melkschuimniveau, helemaal naar uw smaak.

Zijdezacht schuim met LatteGo voor verschillende soorten melk
Met één druk op de knop bereidt LatteGo automatisch zijdezacht melkschuim voor uw melkkoffies, dankzij de krachtige cyclonische opschuimtechnologie, zelfs met uw favoriete plantaardige melkalternatieven.

LatteGo, het snelst schoon te maken melksysteem ooit: 2 delen, geen slangetjes
LatteGo is het snelst te reinigen melksysteem met slechts 2 onderdelen, geen slangetjes en kan in 10 seconden worden gereinigd onder de kraan of in de vaatwasser.

40% stiller met SilentBrew, dezelfde heerlijke koffie
Onze gepatenteerde SilentBrew-technologie vermindert het geluid van de machine, zodat u meer kunt genieten van de ervaring van het zetten van heerlijk geurende koffie. Onze machines maken 40% minder geluid dan eerdere modellen en zijn voorzien van een Quiet Mark-certificering, dankzij het gebruik van geluidsisolatie en stil malen. 

Verrijkte smaak met onze slijtvaste keramische molen
Haal de maximale smaak uit uw koffie met onze slijtvaste keramische molen. De duurzame keramische maalmolen kan in 12 stappen worden ingesteld, van fijne tot grove maling.

Eenvoudige instructies en inspiratie met de Coffee+ app
Met de Philips Coffee+ app heb je nog meer controle over je espressomachine en beschikt je over nieuwe mogelijkheden. Je krijgt advies om de machine in te stellen en te gebruiken, koffierecepten en hulp bij onderhoud.

Tot wel 5000 kopjes zonder ontkalken dankzij AquaClean
Door het filter op verzoek van de machine te vervangen, hoeft u tot 5000 kopjes uw machine niet te ontkalken en krijgt u helder en zuiver water.

Specificaties +
Merk

Philips

Pompdruk

15 bar

netto breedte

24.6 cm

netto hoogte

43.3 cm

Waterreservoir

1.8 l.

Bonenhouder

275g

Maalgraad instelbaar

Ja

bruto breedte

30 cm

bruto hoogte

40 cm

bruto diepte

60 cm

bruto gewicht

9 kg

Geschikt voor 1 of 2 kopjes

Ja

Instelbare hoeveelheid water

Ja

Instelbare zettemperatuur

Ja

Programmeerbare instellingen

Ja

netto gewicht

8 kg

netto diepte

37.1 cm

Cappuccino

Ja

Ontkalkingsprogramma

Ja

Uitneembare zetgroep

Ja

Koffie volautomaat

Ja

Afneembaar

Ja

Display

Ja

Vak voor gemalen koffie

Ja

In hoogte verstelbare schenktuit

Ja

Geïntegreerd melkreservoir

Ja

Geschikt voor het gebruik van waterfilters

Ja

Artikelnummer
NL-08720389027628
EAN / GTIN
8720389027628
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie