Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Philips

Philips SENSEO HD6553/80 Original Koffiepadmachine – Rood

Ontdek de ultieme koffie-ervaring met deze Philips SENSEO HD6553/80 Original Koffiepadmachine – Rood voorzien van geavanceerde Crema Plus en Koffieboosttechnologieën, biedt dit apparaat een ongeëvenaarde smaak en gemak voor liefhebbers van Senseo koffie. Haal het maximale uit uw koffiepad met de innovatieve Koffieboost-technologie voor de

Bekijk alle details ↓
€ 85,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Voor 1 of 2 kopjesJa
Waterreservoir0.7 l.
netto breedte21.3 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Ontdek de ultieme koffie-ervaring met deze Philips SENSEO HD6553/80 Original Koffiepadmachine – Rood voorzien van geavanceerde Crema Plus en Koffieboosttechnologieën, biedt dit apparaat een ongeëvenaarde smaak en gemak voor liefhebbers van Senseo koffie.

  • Haal het maximale uit uw koffiepad met de innovatieve Koffieboost-technologie voor de meest smaakvolle koffie
  • Geniet van een fluweelzacht crèmelaagje dankzij de Crema Plus-technologie die zorgt voor een ongeëvenaarde crema-ervaring
  • Dubbele Koffie in Een Minuut levert snelheid en efficiëntie voor uw dagelijkse koffiemomenten
  • Automatische uitschakeling na 30 minuten bevordert niet alleen de veiligheid, maar bespaart ook energie
  • Ervaar een scala aan smaken met het uitgebreide assortiment Senseo koffieblends, die perfect aansluiten bij uw individuele voorkeur
  • Optimale Smaak met Koffieboosttechnologie en Crema Plus

De Senseo Original garandeert een verrijkende koffiebeleving dankzij de Koffieboost-technologie. Door het water via 45 aromagaatjes te verdelen, wordt elke Senseo koffiepad optimaal benut. Voeg daar de Crema Plus-technologie aan toe, en u krijgt een heerlijk fluweelzacht crèmelaagje bovenop uw koffie, wat bijdraagt aan een ongeëvenaarde smaakervaring.

Dubbel Genot en Efficiëntie
In slechts één minuut kunt u genieten van één of twee kopjes heerlijke Senseo koffie. Als de enige koffiepadmachine die twee kopjes tegelijk zet, biedt de Senseo Original snelheid en efficiëntie zonder concessies te doen aan de smaak.

Veilig en Energiezuinig
Met automatische uitschakeling na 30 minuten combineert de Senseo Original veiligheid met energiebesparing. Dit niet alleen milieuvriendelijk, maar het bevordert ook de gemoedsrust van de gebruiker. Maak een bewuste keuze voor kwaliteit, smaak en duurzaamheid met de Senseo Original.

Specificaties +
Merk

Philips

Voor 1 of 2 kopjes

Ja

Waterreservoir

0.7 l.

netto breedte

21.3 cm

netto hoogte

33 cm

netto diepte

31.5 cm

bruto breedte

39.5 cm

bruto hoogte

37.5 cm

bruto diepte

22.9 cm

bruto gewicht

2.296 kg

Afneembaar

Ja

Watt

1450

Automatische uitschakeling

Ja

netto gewicht

1.756 kg

Koffie pad automaat

Ja

Artikelnummer
NL-08710103822660
EAN / GTIN
8710103822660
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie