Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Shark

Shark FW312EUPL CryoGlow LED-Masker

Dit Shark FW312EUPL CryoGlow LED-Masker met Under-Eye-Cooling geeft jouw huidverzorgingsroutine een boost! Ontdek 4 behandelingen voor geteste en bewezen resultaten thuis.

Bekijk alle details ↓
€ 349,99Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
bruto breedte19.6 cm
bruto hoogte27 cm
bruto diepte32.5 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Dit Shark FW312EUPL CryoGlow LED-Masker met Under-Eye-Cooling geeft jouw huidverzorgingsroutine een boost! Ontdek 4 behandelingen voor geteste en bewezen resultaten thuis. De iQLED-technologie heeft rode-, blauwe- en diepe infraroodlichtmodi, ontwikkeld met dermatologen, en de InstaChill koudetechnologie verzacht met één druk op de knop de huid onder de ogen met 3 instelbare koelingsniveaus. Voor elk huidtype en elke huidskleur.

Het CryoGlow thuismenu:
Temperatuurgeregelde verzachting en ontzwelling met de Under-Eye Revive (Revitalisatie van de huid onder de ogen)-modus:

  • Maakt gebruik van InstaChill koudetechnologie: Twee actieve verkoelende punten helpen de huid onder de ogen te verstevigen, kalmeren en ontzwellen
  • Gebruik Under-Eye Cooling met elke LED-routine en wandel met één druk op de knop door 3 koelniveaus
  • Of gebruik de Revitalisatie van de huid onder de ogen-modus, een instelbare 5, 10 of 15 minuten durende koelingsroutine onder de ogen (geen LED’s) voor een kalmerende en verfrissende ervaring die is ontworpen voor optimale ontspanning.

Verminder roodheid met rood- en infraroodlichttherapie:

  • Rode LED’s + infrarood gecombineerd (6 minuten)
  • Voor een bewezen gladdere teint in 8 weken
  • Bewezen dat het roodheid en ruwheid vermindert in 8 weken
  • Gebruikers zagen 34% meer stralende huid na 8 weken

Chemicaliënvrije acnecontrole met gemengd blauwlichttherapie:

  • Een geautomatiseerde 3-fasen routine die blauwe LED’s + infrarood combineert, eindigend met rode LED’s (8 minuten)
  • Bewezen vermindering van acne in 4 weken
  • Een bewezen gladdere huid in 4 weken
  • Gebruikers zagen een vermindering van 21% in acne in 4 weken
  • Gebruikers zagen een egalere huid en een verbetering van de zichtbaarheid van poriën in 4 weken

Verbetering van de gloed met de modus Huid onderhouden:

Blauwe/rode LED’s + infrarood gecombineerd (4 minuten)
Ontworpen om de helderheid te verbeteren en resultaten te behouden na een cyclus van 8 weken met rood- en infraroodlichttheraie of gemengd blauwlichttherapie. Shark CryoGlow is ontworpen voor een universele, comfortabele pasvorm en heeft voorhoofd- en slaappadding, verstelbare banden, siliconen oogbescherming voor het blokkeren van LED-licht en comfort, en een schildontwerp voor een gelijkmatige LED-dekking.

Hoe gebruik ik Shark CryoGlow?
Begin met het lezen van het instructieboekje en de contra-indicaties. Voor het beste resultaat begin je met een schoon, droog gezicht. Pas het masker aan voor een perfecte pasvorm. Selecteer eenvoudig een behandeling met de meegeleverde afstandsbediening, bijvoorbeeld: LED + Under-Eye Cooling of enkel Under-Eye Cooling.

Gebruik de afstandsbediening om je behandeling te pauzeren of te beëindigen, het verkoelingsniveau van de under-eye pads aan te passen, de accuduur te bekijken en nog veel meer. De afstandsbediening heeft een gemakkelijk af te lezen LCD-scherm en een riemclip voor handsfree gebruik.

De afstandsbediening houdt je sessies bij om je te helpen jouw doelen te bereiken:
Nadat je een behandeling hebt voltooid, verschijnt het totale aantal voltooide sessies van die behandeling op het scherm van de afstandsbediening. Een herinnering verschijnt boven je eerder voltooide behandeling wanneer je terugkeert. Je kunt eenvoudig je totale voortgang per behandeling, het totale aantal sessies dat je hebt voltooid en de hoeveelheid sessies die je achter elkaar hebt voltooid bekijken, zodat je gemakkelijk je voortgang kunt bijhouden.

  • LED-gezichtsmasker, universele maat en 4 behandelingen voor geteste en bewezen resultaten thuis
  • Under-Eye Cooling: InstaChill koudetechnologie kalmeert de huid onder de ogen met 3 instelbare verkoelingsniveaus
  • Therapie met rood- en infraroodlicht: Bewezen vermindering van roodheid en ruwheid in 8 weken
  • Gemengd blauwlichttherapie: Bewezen vermindering van acne in 4 weken
  • Modus Huid onderhouden: Ontworpen om de helderheid te verhogen en resultaten te behouden na een cyclus van 8 weken met rood- en infraroodlichttherapie of met gemengd blauwlichttherapie
  • iQLED-technologie biedt rood-, blauw- en diep infraroodlicht, ontwikkeld met dermatologen
  • Kleur: Lila
  • Inclusief lichttherapiemasker met verstelbare banden, led-beschermhoes, optionele opklikbare koelpads, siliconen oogbescherming, afstandsbediening met LCD-scherm, USB-C-oplaadsnoer en gebruikershandleiding
Specificaties +
Merk

Shark

bruto breedte

19.6 cm

bruto hoogte

27 cm

bruto diepte

32.5 cm

bruto gewicht

2.6 kg

Koelfunctie

Ja

Lichttherapie

Ja

netto breedte

20.8 cm

netto hoogte

22 cm

netto gewicht

0.469 kg

netto diepte

15 cm

LED-masker

Ja

Artikelnummer
NL-00622356324922
EAN / GTIN
622356324922
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie