Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Shark

Shark HD426EU FlexStyle 3-in-1 Haarstyler en Föhn

Deze Shark HD426EU FlexStyle 3-in-1 Haarstyler en Föhn is geschikt voor alle haartypes. Met één simpele draai verander je van een krachtige föhn in een veelzijdige stylingtool.

Bekijk alle details ↓
€ 257,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
bruto breedte46.9 cm
bruto hoogte26.6 cm
bruto diepte74.2 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Shark HD426EU FlexStyle 3-in-1 Haarstyler en Föhn is geschikt voor alle haartypes. Met één simpele draai verander je van een krachtige föhn in een veelzijdige stylingtool. Krul, geef volume, stijl en definieer je haar met 3 stylingopzetstukken.

Krulaccessoire:
Creëer moeiteloos krullen in seconden. De Coanda-technologie wikkelt en krult het haar. De twee krulopzetstukken gebruiken zuigkracht om het haar rond de haarschacht te wikkelen, van de punten tot de wortels, voor krullen in beide richtingen.

Ideaal voor steil en golvend haar.
Ovale borstel: Geef je haar veerkracht en volume. De ovale borstel droogt tijdens het stylen en geeft je haar een extra glans. De gladmakende borstelharen aan de ronde kant grijpen het haar vast, maken het glad en geven het extra glans. De ontwarrende borstelharen in het midden kammen en ontwarren het haar.

Ideaal voor steil, golvend, krullend en kroeshaar.
Concentrator: Style en droog tegelijk. Met een draaibare spuitmond voor eenvoudig stylen, perfectioneer je je droogresultaat moeiteloos. Ideaal voor steil, golvend, krullend en kroeshaar.

Geen hitteschade
Extreme hitte is uit den boze. Shark FlexStyle meet de temperatuur 1000 keer per seconde, waardoor een constante luchttemperatuur gegarandeerd is en hitteschade wordt voorkomen.

Stylen en drogen tegelijk.
Bespaar uzelf urenlang stylen en bereik toch de prachtige resultaten die u wenst. FlexStyle geeft u het vertrouwen om te creëren en te experimenteren, en biedt tegelijkertijd een intuïtieve en eenvoudige bediening. In een compact ontwerp levert de Shark FlexStyle de kracht en snelheid voor ultrasnelle prestaties.

Salonresultaten gewoon thuis
Geniet van gladder, glanzender haar met minder pluis en losse haartjes. Fixeer je stijl met de cool shot-knop en voel je de hele dag zelfverzekerd.

De meegeleverde opbergdoos zorgt ervoor dat alles georganiseerd blijft, zelfs op reis, zodat je het gewenste stylingaccessoire gemakkelijk kunt pakken wanneer je het nodig hebt. Het pakket bevat ook een handige stylinggids met tips, trucs en inspiratie om je te helpen bij het stylen van je haar.

  • Nu met meer vermogen – 1650 watt
  • De krachtige, lichtgewicht en veelzijdige FlexStyle verandert in een handomdraai van föhn in stylingapparaat .
  • 3 stylingaccessoires : krultang, ovale borstel, concentrator
  • Style je haar tijdens het drogen zonder het te beschadigen met hitte ; verspil geen tijd.
  • Styling voor alle haartypes : krullen, volume, gladheid, definitie
  • Gladder en glanzender. Minder pluizig haar en losse haartjes.
  • Dankzij het lichte ontwerp is de FlexStyle de perfecte reisgenoot.
  • Inclusief opbergtas
  • Kleur: Zwart
Specificaties +
Merk

Shark

bruto breedte

46.9 cm

bruto hoogte

26.6 cm

bruto diepte

74.2 cm

bruto gewicht

8.6 kg

netto breedte

4.57 cm

netto hoogte

34.3 cm

netto gewicht

0.38 kg

netto diepte

4.57 cm

Haarstyler

Ja

Vermogen

1400 Watt

Warmtestanden

3

Snelheden

3

Artikelnummer
NL-00622356295260
EAN / GTIN
622356295260
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie