Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Siemens

Siemens TE651319RW EQ.6 plus s100 Volautomatische Koffiemachine

Siemens TE651319RW EQ.6 plus s100 Volautomatische Koffiemachine. netto breedte: 28.1 cm.

Bekijk alle details ↓
€ 999,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
netto breedte28.1 cm
netto hoogte38.5 cm
Bonenhouder300g

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Siemens TE651319RW EQ.6 plus s100 Volautomatische Koffiemachine

  • netto breedte: 28.1 cm
  • netto hoogte: 38.5 cm
  • Bonenhouder: 300g
  • Waterreservoir: 1.7 l.
  • Geschikt voor 1 of 2 kopjes: Ja
  • Instelbare zettemperatuur: Ja
  • Instelbare hoeveelheid water: Ja
  • netto diepte: 46.8 cm
  • netto gewicht: 9.568 kg
  • Cappuccino: Ja
  • Cafe Latte: Ja
  • Latte Macchiato: Ja
  • Uitneembare zetgroep: Ja
  • Speciaal reinigingsprogramma: AutoMilk Clean
  • Koffie volautomaat: Ja
Specificaties +
Merk

Siemens

netto breedte

28.1 cm

netto hoogte

38.5 cm

Bonenhouder

300g

Waterreservoir

1.7 l.

bruto breedte

34.5 cm

bruto hoogte

51 cm

bruto diepte

42.8 cm

bruto gewicht

10.7 kg

Geschikt voor 1 of 2 kopjes

Ja

Instelbare zettemperatuur

Ja

Instelbare hoeveelheid water

Ja

netto diepte

46.8 cm

netto gewicht

9.568 kg

Cappuccino

Ja

Cafe Latte

Ja

Latte Macchiato

Ja

Uitneembare zetgroep

Ja

Speciaal reinigingsprogramma

AutoMilk Clean

Koffie volautomaat

Ja

Afneembaar

Ja

In hoogte verstelbare schenktuit

Ja

Display

Ja

Geschikt voor het gebruik van waterfilters

Ja

Artikelnummer
NL-04242003862087
EAN / GTIN
4242003862087
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie