Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Siemens

Siemens TF305EF9 EQ300 extraKlasse Volautomatische Koffiemachine

Deze Siemens TF305EF9 EQ300 extraKlasse Volautomatische Koffiemachine is functioneel en intuïtief: Op het display kunt u uw koffiespecialiteit kiezen terwijl de kopjeswarmer uw kopje opwarmt! EQ700 kopwarmer Gemak gemaakt door Siemens.

Bekijk alle details ↓
€ 599,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Pompdruk15 bar
netto breedte25.1 cm
netto hoogte38.3 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Siemens TF305EF9 EQ300 extraKlasse Volautomatische Koffiemachine is functioneel en intuïtief: Op het display kunt u uw koffiespecialiteit kiezen terwijl de kopjeswarmer uw kopje opwarmt! 

EQ700 kopwarmer
Gemak gemaakt door Siemens. Voorverwarmde kopjes zorgen voor een verwenmoment terwijl je geniet van je kop koffie. Dankzij de actieve kopwarmer blijft je koffie langer heet waardoor jij langer van de heerlijke smaak geniet. Vooral espresso ontwikkelt de perfecte smaak in een voorverwarmd kop!

Siemens Design
Siemens design staat voor perfect gebruik in combinatie met esthetisch design. De Siemens volledig automatische koffiezetapparaten overtuigen niet alleen met innovatie en perfecte resultaten, maar ook met elegant design. Dankzij de dynamische vorm en naadloze 360° design, kun je het apparaat overal neerzetten.

Toegankelijke servicedeur
De lekbak voor spoelwater en uitklopbak voor koffiepucks is te bereiken via de voorzijde van het apparaat. De zetgroep is via deze servicedeur ook uit te nemen en te reinigen.

ceramDrive
De hoogwaardige keramische maalschijf zorgt voor een fijne, gelijkmatige maling van de koffiebonen. Omdat keramiek vrijwel niet slijt, geniet je aanhoudend van de beste kwaliteit koffie.

coffeeDirect Display
Aanzetten en genieten maar! Dankzij het coffeeDirect Display is deze espresso volautomaat van Siemens ongelooflijk gebruiksvriendelijk. Het display maakt het extra makkelijk om met een druk op de knop de meest fantastische koffie te bereiden.

iAroma-systeem
Dankzij het iAroma systeem zet je met de espresso volautomaten van Siemens perfect smakende koffie, ongeacht het soort bonen en de kwaliteit van het water. Het zetsysteem bestaat uit een keramische maalschijf, een innovatief verwarmingselement en een slimme waterpomp die er gezamenlijk voor zorgen dat de beste smaak uit de koffieboon in je kopje terecht komt. Geniet ervan!

milkPerfect
Met milkPerfect voeg je heerlijk melkschuim toe aan alle koffievarianten met melk. Schuim de melk direct in een beker door de stoompijp erin te steken. Vervolgens wordt de melk opgeschuimd en de koffie er automatisch bijgeschonken. De melkschuimer kan makkelijk uit het apparaat worden verwijderd om in de vaatwasser te worden schoongemaakt.

oneTouch functie
Met één druk op de knop kun je op elk moment van de dag genieten van vers bereide latte, cappuccino, espresso en nog veel meer koffiespecialiteiten. Zo makkelijk is het om fantastische koffie te bereiden, precies zoals je die graag drinkt.

Perfect hygiene
Voor moeiteloze reiniging verwijder je de zetgroep, spoel je deze af onder stromend water en plaats je deze na het drogen weer terug. Dit waarborgt een consistent goede smaak en verlengt de levensduur. Zo kun je weer genieten van het pure aroma van de mooiste koffiespecialiteiten.

 

Specificaties +
Merk

Siemens

Pompdruk

15 bar

netto breedte

25.1 cm

netto hoogte

38.3 cm

Bonenhouder

250g

Maalgraad instelbaar

Ja

Waterreservoir

1.4 l.

bruto breedte

30.5 cm

bruto hoogte

40.5 cm

bruto diepte

47.5 cm

bruto gewicht

8.5 kg

netto diepte

43.3 cm

netto gewicht

7.3 kg

Cappuccino

Ja

Latte Macchiato

Ja

Reinigingsprogramma

Ja

Spoelprogramma

Ja

Ontkalkingsprogramma

Ja

Uitneembare zetgroep

Ja

Koffie volautomaat

Ja

Melkschuim uitvoering

MilkPerfect systeem

Afneembaar

Ja

In hoogte verstelbare schenktuit

Ja

Display

Ja

Geschikt voor het gebruik van waterfilters

Ja

Artikelnummer
NL-04242003926918
EAN / GTIN
4242003926918
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie