Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Krups

KRUPS Nespresso XN306T Pixie Koffiecupmachine – Titan

Zet de lekkerste koffie met deze prachtige KRUPS Nespresso XN306T Pixie Koffiecupmachine – Titan ! Met zijn metalen zijkanten is deze machine ontworpen voor mensen die niet alleen houden van goede koffie, maar ook waarde hechten aan het uiterlijk van hun machine.

Bekijk alle details ↓
€ 157,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Waterreservoir0.7 l.
netto breedte11.1 cm
netto hoogte23.5 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Zet de lekkerste koffie met deze prachtige KRUPS Nespresso XN306T Pixie Koffiecupmachine – Titan! Met zijn metalen zijkanten is deze machine ontworpen voor mensen die niet alleen houden van goede koffie, maar ook waarde hechten aan het uiterlijk van hun machine. Met slechts één druk op de knop kun je zowel espresso’s als lungo’s bereiden, waarbij de machine ervoor zorgt dat alle smaaknuances van jouw favoriete koffiecapsule vrijkomen. De Krups Pixie koffiecupmachine is geschikt voor Nespresso Original capsules, waardoor je kunt genieten van een breed scala aan koffiesmaken. Gebruikte capsules worden automatisch opgevangen in het opvangbakje, terwijl het lekbakje voorkomt dat je morsend je favoriete koffie zet. Dankzij zijn compacte formaat past de Pixie perfect in elke keuken. Het waterreservoir van de Pixie maakt het mogelijk om meerdere kopjes koffie te zetten zonder dat je steeds opnieuw hoeft bij te vullen. Met deze koffiemachine kun je je eigen barista worden en genieten van heerlijke koffie in een handomdraai.

 

  • 2 Koffiekeuzes – Druk eenvoudig op de knop om snel je Espresso of Lungo te bereiden.
  • Industrieel design – Een compacte en intuïtieve machine met gehamerde metalen zijpanelen.
  • Energiebesparing – De machine schakelt automatisch uit na 2 minuten inactiviteit.
  • Duurzaamheid – Nespresso capsules zijn recyclebaar. Alle aluminium capsules verzameld door Nespresso word en gerecycled.
Specificaties +
Merk

Krups

Waterreservoir

0.7 l.

netto breedte

11.1 cm

netto hoogte

23.5 cm

netto diepte

32.6 cm

bruto breedte

10 cm

bruto hoogte

5 cm

bruto diepte

10 cm

bruto gewicht

3 kg

Afneembaar

Ja

Automatische uitschakeling

Ja

netto gewicht

2.589 kg

Nespresso-automaat

Ja

Artikelnummer
NL-03045380024847
EAN / GTIN
3045380024847
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie