Ga naar de inhoud
Gratis verzending vanaf €75Nederland · EUR

VIND JOUW UPGRADE

Waar ben je naar op zoek?

Of ontdek Dyson, koffiemachines en haarstyling.

Siemens

Siemens TP517DF3 EQ500 extraKlasse Volautomatische Koffiemachine

Deze Siemens TP517DF3 EQ500 extraKlasse Volautomatische Koffiemachine heeft slimme functies voor veel smaak: met oneTouch doubleCup-functie voor verschillende koffie- en melkspecialiteiten en actieve kopjesverwarmer. Gemak gemaakt door Siemens.

Bekijk alle details ↓
€ 707,00Op voorraad
Bezorging in Nederland 2–5 werkdagen
Betalen met je kaart
Pompdruk15 bar
netto breedte26.5 cm
netto hoogte37.3 cm

GOED OM TE WETEN

Alle details.
De juiste keuze.

Alles over dit product, op één plek.

Een vraag? We helpen je graag
Beschrijving +

Deze Siemens TP517DF3 EQ500 extraKlasse Volautomatische Koffiemachine heeft slimme functies voor veel smaak: met oneTouch doubleCup-functie voor verschillende koffie- en melkspecialiteiten en actieve kopjesverwarmer. 

Gemak gemaakt door Siemens. Voorverwarmde kopjes zorgen voor een verwenmoment terwijl je geniet van je kop koffie. Dankzij de actieve kopwarmer blijft je koffie langer heet waardoor jij langer van de heerlijke smaak geniet. Vooral espresso ontwikkelt de perfecte smaak in een voorverwarmd kopje.

Siemens design staat voor perfect gebruik in combinatie met esthetisch design. De Siemens volledig automatische koffiezetapparaten overtuigen niet alleen met innovatie en perfecte resultaten, maar ook met elegant design. Dankzij de dynamische vorm en naadloze 360° design, kun je het apparaat overal neerzetten.

Het bereiden van perfect smakende koffie met vers gemalen bonen is een waar genot; het reinigen van het melksysteem is dat niet. Daarom heeft Siemens de autoMilk Clean functie ontwikkeld. Dit volautomatische stoomreinigingsproces vindt plaats na elke elke zetbeurt. Wel zo hygiënisch.

De lekbak voor spoelwater en uitklopbak voor koffiepucks is te bereiken via de voorzijde van het apparaat. De zetgroep is via deze servicedeur ook uit te nemen en te reinigen.

Onze aromaDouble Shot functie zorgt voor een dubbel maal- en zetproces en is speciaal ontwikkeld om de meest aromatische koffie mee te kunnen zetten. Omdat het zetproces korter is wordt voorkomen dat de koffie een bittere nasmaak krijgt.

Met innovatieve, comfortabele functies kun je zelf genieten van koffie bereiden als nooit tevoren. Wat denk je bijvoorbeeld van voorverwarmde kopjes waar de speciale kopjesverwarmer voor zorgt? Je kunt ook een verscheidenheid aan nieuwe koffiespecialiteiten toevoegen met dit comfortpakket.

Met oneTouch DoubleCup verander je vers gemalen koffie, water en melk in je favoriete keuze, of het nu een vers bereide latte, cappuccino of espresso is. Ongeacht de koffiespecialiteit waarvoor je kiest, kunt er twee tegelijkertijd laten bereiden.

De belangrijkste kenmerken op een rijtje:

  • coffeeSelect Display: koffie- en melkspecialiteiten kunnen eenvoudig geselecteerd en bereid worden door het aanraken van de sensorvelden
  • Elke koffiespecialiteit met een druk op de knop – zelfs twee melkspecialiteiten tegelijkertijd met de oneTouch DoubleCup functie
  • Perfect melkschuim met de cappuccinatore, voor de liefhebber van koffiespecialiteiten met melk. En makkelijk schoon te maken dankzij autoMilk Clean
  • Zet met één druk op de knop een hele pot koffie met de koffiekanfunctie
  • Geniet van voorverwarmde kopjes voor een verwenmoment dankzij de kopjesverwarmer
Specificaties +
Merk

Siemens

Pompdruk

15 bar

netto breedte

26.5 cm

netto hoogte

37.3 cm

Waterreservoir

1.9 l.

Bonenhouder

270g

Maalgraad instelbaar

Ja

Geschikt voor 1 of 2 kopjes

Ja

Instelbare zettemperatuur

Ja

Kan functie

Ja

netto gewicht

8.5 kg

netto diepte

44.8 cm

Cappuccino

Ja

Latte Macchiato

Ja

Cafe Latte

Ja

Spoelprogramma

Ja

Speciaal reinigingsprogramma

AutoMilk Clean

Uitneembare zetgroep

Ja

Automatische reiniging en ontkalken

Ja

Koffie volautomaat

Ja

Melkschuim uitvoering

Cappuccinatore

Afneembaar

Ja

Display

Ja

Vak voor gemalen koffie

Ja

In hoogte verstelbare schenktuit

Ja

Warmhoudplaat voor kopjes

Ja

Taal display instelbaar

Ja

Geschikt voor het gebruik van waterfilters

Ja

Artikelnummer
NL-04242003930212
EAN / GTIN
4242003930212
Bezorging & retourneren +

We bezorgen binnen Nederland. De verwachte levertijd is 2–5 werkdagen. Standaardbezorging kost €4,95; vanaf €75 aan producten is verzending gratis.

Je hebt 14 dagen wettelijke bedenktijd. Bekijk de voorwaarden en eventuele uitzonderingen op onze retourpagina.

Alles over bezorging · Retourneren & herroepen

MOOI GEKOZEN

Jouw winkelmand.

Ruimte voor iets moois.

Je winkelmand is nog leeg. Ontdek jouw volgende favoriet.

Ontdek de collectie